top of page

Wisdom for Days with Group

Public·18 members

((živý přenos==)) Dynamo ČB Hradec Králové živě 13 prosince 2023

Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů.

kolo ne 1. 10. 2023 Povltavsk� Fotbalov� akademie - SK Dynamo �. Bud�jovice B Povltavsk� FA - SK Dynamo B 10. kolo so 7. Bud�jovice B - T�borsko B SK Dynamo B - T�borsko B 5:2Online 11. kolo so 14. 2023 FK Robstav - SK Dynamo �. Bud�jovice B Robstav - SK Dynamo B 1:3Online 12. kolo so 21. Bud�jovice B - TJ Jiskra Doma�lice SK Dynamo B - Doma�lice 13. kolo ne 29. 2023 FC Viktoria Plze� B - SK Dynamo �. Bud�jovice B Plze� B - SK Dynamo B 14. kolo so 4. 45' Těsně před pauzou měl gól na hlavě Vašulín, chyběly jen centimetry 45+2' První poločas skončil. 45+1' Obrovská příležitost Hradce! Po rohu hlavičkoval Vašulín a minul jenom o kousek. Vorel by jinak neměl šanci zasáhnout. První poločas bude nastaven o dvě minuty. 44' Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází František Čech. 41' Před rohem domácích zůstává na hřišti ležet jeden z hráčů Hradce a nevypadá to s ním vůbec dobře. 39' Žlutou kartu dostává Maxym Talovierov (SK Dynamo Č. Budějovice). [SLEDUJTE ONLINE!!!] Viktoria Plzeň Dynamo České před 3 dny — Domácí zápas proti Hradci Králové byl kvůli počasí odložen na středu 13. Plzeň Dynamo ČB on-line přenosu 10 prosince 2023 Fotbal před 2 ... Za vápnem zůstal volný Jakub Hora, který vyslal jedovatou střelu, kterou musel Fendrich vyrazit. 13' Nepřesný odkop brankáře Fendricha, vhazovat budou domácí. 10' Poprvé v zápase zahrozili domácí. Míč se potuloval vápnem, až se po šikovné přihrávce dostal do střely Mihálik, ale jeho pokus byl příliš pomalý. 8' Za vápnem se snažil vystřelit Mejdr, ale trefil jenom hráče před sebou. 6' Úvodní rohový kop Hradci Králové nic nepřinesl. 4' Průniková přihrávka od Jakuba Hory skočila, takže k nikomu ze spoluhráčů nedošla. 2' Tvrdý útočný faul od hostujícího Dvořáka, po kterém zůstal na zemi ležet Benjamin Čolić. 37' Pohledná individuální akce Hradce na levé straně, po které Votroci získali rohový kop. 35' Jihočeši kombinují na své polovině a snaží se vymyslet novou útočnou akci. 33' Nepřesnost ze strany Dynama, u míče jsou hosté. 30' Dynamo utahuje šrouby, do koncovky se teď procpal dravec Bassey Mezi obránce se prodral Fortune Bassey a ačkoliv byl tísněn, dokázal prověřit Fendricha. 27' Přímý kop hostů si vzal na starost Jakub Rada a míč si odrazil od zdi na roh. ONLINE: Vítěznou sérii Dynama ukončil Hradec 3. 5. 2019 — Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Jan Kvída. 86. Na druhé straně vychytal v obrovské příležitosti ... 90' Druhý poločas je nastaven o čtyři minuty. 89' Za obránce směřoval dlouhý balon Havel, ale našel pouze brankáře Fendricha. 88' Domácí běží čas a stále se jim nedaří vypracovat si větší tlak na soupeře. 86' Dlouhý aut přinesl rozruch ve vápně Hradce, ale následná střela Čoliće mířila nepřesně. 84' Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Erik Prekop. 81' Nebezpečný roh domácích, na míč jenom těsně nedosáhl volný Tolno. 80' Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Lukáš Havel. 79' Dobrý náběh od Dvořáka, který střílel po přihrávce zprava těsně vedle. Pokorný – Novák, Grajciar, Ledecký, Javorek. Rozhodčí: Franěk – Dobrovolný, Šimáček. Sestava Hradce: Ottmar – Kopečný, J. Pokorný, Martinec, Leibl (75. Durdević) – Jukl – Vlkanova, Kateřiňák, Zorvan (87. Kvída), Urma – Šípek (89. Firbacher). Sestava Dynama: Staněk – Kladrubský, L. Novák, Helešic (67. Mršić) – Čavoš, Javorek (61. Úvodní sestavy: SK Dynamo Č. Budějovice: Vorel – Sladký, Králik (C), Talovierov, Čolić – Čavoš, Hellebrand – Van Buren, Hora, Mihálik – Bassey. Náhradníci: Šípoš – L. Havel, P. Novák, Mršić, Vais, Michal Škoda, Tolno. FC Hradec Králové: Fendrich – Donát, J. Král, Leibl – Mejdr, Kodeš, J. Rada, F. Novotný – P. Dvořák, Vašulín, Vlkanova (C). Náhradníci: Vízek – F. Čech, Harazim, Kateřiňák, Prekop, Kubala, Jakub Rezek. Rozhodčí: Ginzel – Mokrusch, Ratajová. Poslední vzájemné utkání (FNL, 26. kolo) – 3. 5. 2019:FC Hradec Králové – SK Dynamo ČB 1:0 (1:0) Gól: 41. Zorvan. ŽK: Leibl, J. SK Dynamo České Budějovice | Vstupenky ... Hradec Králové. Online přenos. Ligová fotbalová asociace. FORTUNA:LIGA. Kluby F:L. 1.FC Slovácko · AC Sparta Praha · Bohemians Praha 1905 · FC Baník Ostrava ... Č. Budějovice - Hr. Králové | ONLINE | 12. 9. 2021 14:00 | FORTUNA:LIGA 2021/2022 | ŽIVĚOde mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. Je konec. Z dnešního utkání si nakonec odváží všechny tři body hostující fotbalisté, protože o jedinou branku zápasu se ve druhém poločase postaral Daniel Vašulín. SK Dynamo České Budějovice proti FC Hradec Králové SK Dynamo České Budějovice bude hrát zápas proti FC Hradec Králové, který začíná v 16:00 UTC 13. 12. 2023 na Strelecky Ostrov stadionu, ve Budweis městě, Czech ... Dynamo ČB Chrudim živě 10 října 2023 před 9 hodinami 10. 10. 2023 — Dynamo ČB Chrudim živě 10 října 2023 před 9 hodinami — Kde sledovat Dynamo Ceske Budejovice vs Chrudim online?AiScore provides Dynamo Ceske ... Hradec Kralove U19 proti SK Dynamo České Budějovice Aktuální skóre Hradec Kralove U19 vs. SK Dynamo České Budějovice U19 (a online přímý přenos s videem) začíná 26. 5. 2023 v 9:00 UTC in U19 1st Division, ...