top of page

Wisdom for Days with Group

Public·20 members

Bohemians 1905 Slovan Liberec přenos živý 13 prosince 2023

28. 10. 2009 — ... přenosu a živém vysílání internetového Rádia Bohemka. Vysílání Rádia ... Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:0). Tagy. Ondrášovka Cup.

[ŽÍT] Bohemians Praha Slovan Liberec přenos živý 2 28. 10. 2009 — přenosu a živém vysílání internetového Rádia Bohemka. Vysílání Rádia Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:0). Tagy. Ondrášovka Cup. Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec, přímý přenos Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec, přímý přenos, live stream, živě · Česká fotbalová Fortuna liga · Livescore - fotbal ... Preview zápasu: Trápící se Bohemka hostí Slovan, který je pořádně rozjetýBohemka čeká 2 kola na vítězství. Naposledy minulou sobotu prohrála 5:2 v Uherském Hradišti se Slováckem. V tabulce jí patří 9. příčka (skóre 15:24, 21 bodů) s 3bodovou ztrátou na své středeční soupeře. Vršovičtí mají jeden z nejimpotentnějších útoků soutěže. Méně gólů daly jen 14. Pardubice. Bohemians Liberec přenos 13 prosince 2023 - Curso 3 turma před 4 hodinami — Bohemians Liberec Přímý přenos 2 prosin 2. 12. 2023 — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec. Bohemians 1905 vs Slovan Liberec živě skóre,předpověď() Bohemians 1905 vs Slovan Liberec Živé skóre (a online živý přenos videa) začíná 2009/10/07 v 09:00:00 čase UTC v Czech Cup. Tady na Bohemians 1905 vs Slovan ... Dopředu se moc nedostávali, ale to jim až tak nevadilo. Přesto pár nadějných brejků měli, ale nedotáhli je. Nebezpeční byli především v první půli, kdy si vytvořili zajímavé možnosti. K první příležitosti zápasu však pomohli Liberci. V 5. minutě hostující stoper Rada na Pudilův centr z přímého kopu sice doskočil, ale hlavou ho jen lehce usměrnil za sebe a míč narazil do břevna. Vzápětí Rada znovu trefil brankovou konstrukci, ale už na správné straně. Domácím vadilo víc než soupeři, že hra neměla spád, brzdilo ji velké množství drobných faulů a nepřesností z obou stran. Fanoušci to dlouho nevydrželi a občas pískali. Přesto nechybělo málo a už v prvním poločase mohl dát Liberec čtyři góly. Za hostujícím brankářem Sňozíkem se dvakrát klepalo břevno, Nezmar z vyložené pozice střílel vedle a Hodúr nad. Po přestávce se Liberec zvedl, zlepšil pohyb a vytvořil si územní převahu. Bohemians se všemi muži bránili na vlastní polovině a celkem jim to šlo. Bohemians Praha Slovan Liberec přenos živý 2 prosince 2. 12. 2023 — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. (((STREAMOVÁNÍ<<))) Bohemians Praha Slovan Liberec před 6 hodinami — [Živý sport=] Bohemians Praha Slovan Liberec přenos živě 2 prosince 2023 Bohemians Praha 1905, 16, 13:19, 21. 10. FK Teplice, 16, 13:15, ... Po rohu Haška se mezi bránícími protihráči protlačil k hlavičce, ale k radosti mu chyběly centimetry. Radův tým držel se soupeřem krok v poli a překvapivě se dostával do nadějných akcí. Škoda pro Bohemians, že v přečíslení Bálek a pak Hašek nepřihráli, ale zbrkle stříleli. Přitom hosté nasadili do zápasu jediného útočníka a Bálek obranu slušně zaměstnával. A ve 27. minutě mohl dokonce dát gól. Po zmatcích ve středu liberecké obrany se k němu míč odrazil do výhodné pozice, ale on tvrdou ránu poslal jen do Hauzra. Ve druhé půli liberecký gólman práci téměř neměl, přes celé hřiště sledoval, jak jeho spoluhráči marně dobývají obrannou hradbu soupeře. Z marnosti čněla šance střídajícího Brazilce Hudsona, který po přesném centru Hodúra měl před sebou prázdnou branku, ale z plného běhu hlavičkoval kamsi za sebe. Klokani mají za posledních 6 kol bilanci 2-1-3; v 5 případech za tu dobu padlo méně než 2, 5 branky a ve 2 zápasech (a nyní 2x v řadě) skórovaly oba celky. Za posledních 6 domácích utkání v Ďolíčku má Bohemka bilanci 3-2-1; 4x z toho padlo méně než 2, 5 gólu, přičemž v polovině zápasů se oba celky prosadily alespoň jednou. Na straně trenéra Jaroslava Veselého sice nejsou známy žádné na 100% vynucené absence, ale otazník se vznáší nad možností nasazení kvarteta hráčů – Necida, Nováka, Petráka a Valy. Bohemians Praha 1905 proti FC Slovan Liberec živé skóre Aktuální skóre Bohemians Praha 1905 vs. FC Slovan Liberec (a online přímý přenos s videem) začíná 13. 12. 2023 v 17:00 UTC at Dolicek Stadium stadium, ... Online: Liberec - Bohemians 0:1, 3. kolo FORTUNA:LIGA 2023/2024, 3. kolo. Začátek utkání: 6. 8. 2023 15:00. Logo FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec. 0 : 1. (0:0). Logo Bohemians Praha 1905 ...